watermark logo

Up next


Aksidentoi 16 vjeçaren në Kamëz dhe u largua, Policia arreston shoferin me BMW

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 07 Dec 2021 / In Aktualitet

⁣Besarda P. 16 vjeçe, ka mbetur e plagosur lehtë pasditen e djeshme në Kamëz, si pasojë e një aksidenti të ndodhur në vijat e bardha ku ajo po kalonte. Mjeti BMW X5 me drejtues shtetasin Kudusi Kastrati është larguar nga vendngjarja pa pritur Policinë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next