watermark logo

Ajas Sulejmani bën testin e DROGËS në polici dhe rezulton përdorues

3 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 08 May 2022 / In Aktualitet

⁣Ajas Sulejmani, 39 vjeçari që shkaktoi aksidentin te “Rruga e Kavajës” mesditën e sotme, ka dalë pozitiv në testin e drogës dhe rezulton se edhe sot ai kishte konsumuar lëndë narkotike. Lajmin e konfirmon Policia e Tiranës.

Show more
0 Comments sort Sort By