watermark logo

Up next


Adoleshentët bëjnë VIDEO mbi makinën e Policisë

14 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 30 Sep 2021 / In Aktualitet

Dy të rinj shfaqen në një video të regjistruar vetë prej tyre duke u ngjitur mbi një makinë policie. "Të q*fsha shtetin" (fuck shteti) është kënga që dëgjohet në sfond, ndërsa dy adoleshentët hipin mbi makinë dhe regjistrojnë veten.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next