watermark logo

Up next


Çifti Rama takohet me mbretin Felipe të Spanjës

12 Views
Newsbomb Albania
0
Published on 28 Jun 2022 / In Politikë

⁣Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij Linda, ndodhen në Spanjë në një ceremoni zyrtare të organizuar nga Mbreti Felipe. Siç shihet dhe nga pamjet, ata kanë pozuar krah çiftit mbretëror dhe janë larguar për t'ju lënë vendin liderëve të tjerë.

Show more
0 Comments sort Sort By

Up next